  • M55342K03B680GMTP
M55342K03B680GMTP
advertisement
Manufacturer No:
M55342K03B680GMTP
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-M55342K03B680GMTP
Package:
1005
Datasheet:
Description:
Thin Film, 680Ohm, 2%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K03B680GMTP
    Select All
  • Thickness
    381μm
  • Radiation Hardening
    No
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Package / Case
    1005
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    2%
  • Temperature Coefficient
    100 ppm/°C
  • Resistance
    680Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Military Standard
    MIL-PRF-55342
  • Length
    2.67mm
  • Width
    1.27mm