  • M55342K02B121ER
M55342K02B121ER
advertisement
Manufacturer No:
M55342K02B121ER
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-M55342K02B121ER
Package:
0505
Datasheet:
M55342K02B121ER
Description:
121kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
M55342K02B121ER
  • Package / Case
    0505
  • Resistance
    121kOhm
  • Length
    1.397mm
  • Width
    1.27mm