  • M55342E12B200ARTI
M55342E12B200ARTI
advertisement
Manufacturer No:
M55342E12B200ARTI
Manufacturer:
Vishay / Dale
HK JDW NO:
873-M55342E12B200ARTI
Package:
0603
Datasheet:
M55342E12B200ARTI
Description:
Thin Film, 200Ohm, 0.1%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342E12B200ARTI
  • Package / Case
    0603
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    200Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Military Standard
    MIL-PRF-55342
  • Length
    1.63mm