  • M55342E06B255ERBS
M55342E06B255ERBS
advertisement
Manufacturer No:
M55342E06B255ERBS
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-M55342E06B255ERBS
Package:
0705
Datasheet:
Description:
Thin Film, 255kOhm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
M55342E06B255ERBS
  • Package / Case
    0705
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    1%
  • Resistance
    255kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Depth
    1.27mm
  • Military Standard
    MIL-PRF-55342
  • Length
    2.03mm