  • M55342E04B43E0RWS
M55342E04B43E0RWS
advertisement
Manufacturer No:
M55342E04B43E0RWS
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-M55342E04B43E0RWS
Package:
1505
Datasheet:
Description:
43kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
M55342E04B43E0RWS
  • Package / Case
    1505
  • Resistance
    43kOhm
  • Length
    3.937mm
  • Width
    1.27mm