  • M55342E03B75B0RWS
M55342E03B75B0RWS
advertisement
Manufacturer No:
M55342E03B75B0RWS
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-M55342E03B75B0RWS
Package:
1005
Step5Bar-code shipping tag
M55342E03B75B0RWS
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Package / Case
    1005
  • Tolerance
    0.1%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Resistance
    75kOhm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Thin Film
  • Military Standard
    MIL-PRF-55342
  • Length
    2.67mm
  • Width
    1.27mm