  • M2T13TXW30
M2T13TXW30
advertisement
Manufacturer No:
M2T13TXW30
HK JDW NO:
558-M2T13TXW30
Package:
Datasheet:
M2T13TXW30
Step5Bar-code shipping tag
M2T13TXW30
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Operating Temperature
    -30°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Series
    M2
  • Published
    2012
  • JESD-609 Code
    e4
  • Feature
    Process Sealed
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    PC Pin
  • ECCN Code
    EAR99
  • Terminal Finish
    Silver (Ag)
  • Voltage - Rated DC
    30V
  • Current Rating (Amps)
    6A AC 3A DC
  • Current Rating
    3A
  • Voltage - Rated AC
    125V