  • M2021-11-622.0800
M2021-11-622.0800
advertisement
Manufacturer No:
M2021-11-622.0800
HK JDW NO:
668-M2021-11-622.0800
Package:
36-CLCC
Datasheet:
M2021-11-622.0800
Description:
622.08MHz Clock Generators 36-CLCC Surface Mount 3.135V~3.465V Tube
Step5Bar-code shipping tag
M2021-11-622.0800
    Select All
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    36-CLCC
  • Operating Temperature
    0°C~70°C
  • Packaging
    Tube
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Voltage - Supply
    3.135V~3.465V
  • Output
    LVPECL
  • Number of Circuits
    1
  • Frequency (Max)
    622.08MHz