  • M-88-108-92WA502
M-88-108-92WA502
advertisement
Manufacturer No:
M-88-108-92WA502
Manufacturer:
L3 Narda-MITEQ
HK JDW NO:
439-M-88-108-92WA502
Package:
Datasheet:
Description:
HYBRID COUPLER
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
M-88-108-92WA502
  • Part Status
    Active
  • Construction
    MODULE
  • RF/Microwave Device Type
    90 DEGREE HYBRID COUPLER
  • Operating Frequency-Max
    108MHz
  • Operating Frequency-Min
    88MHz
  • VSWR-Max
    1.15
  • Input Power-Max (CW)
    53.98dBm
  • Characteristic Impedance
    50Ohm
  • Insertion Loss (Max)
    0.25 dB
Hot Sales in Thermal
3060A
3060A
3060A