  • LWB-103-10.0(10)
LWB-103-10.0(10)
advertisement
Manufacturer No:
LWB-103-10.0(10)
HK JDW NO:
790-LWB-103-10.0(10)
Package:
Datasheet:
LWB-103-10.0(10)
Description:
TE Connectivity Braided Cable Sleeve 10mm Expandable Nickel Plated Copper Alloy 10m
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LWB-103-10.0(10)
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 5 days ago)
  • Material
    Nickel
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    200°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Color
    Silver
  • Shielding
    Shielded
  • Plating
    Nickel
  • DC Resistance (DCR)
    9MOhm
  • Wire/Cable Diameter
    15.0114 mm