  • LVR05R1620JE73
LVR05R1620JE73
advertisement
Manufacturer No:
LVR05R1620JE73
HK JDW NO:
866-LVR05R1620JE73
Datasheet:
LVR05R1620JE73
Description:
Through Hole 162mOhm, Metal Strip,
Step5Bar-code shipping tag
LVR05R1620JE73
  • Contact Plating
    Tin
    Molded
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    5%
  • Resistance
    162mOhm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Composition
    Metal Strip
  • Power Rating
    5W
  • Diameter
    8.38mm
  • Length
    23.5mm