  • LTR100JZPJ224
LTR100JZPJ224
advertisement
Manufacturer No:
LTR100JZPJ224
HK JDW NO:
687-LTR100JZPJ224
Package:
Datasheet:
Description:
FIXED RESISTOR SURFACE MOUNT, 220000Ohm, 5%,
Quantity:
In Stock : 152
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
LTR100JZPJ224
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    200 ppm/°C
  • Resistance
    220000Ohm
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • Additional Feature
    AEC-Q200, IEC60115-8
  • Packing Method
    TR, Embossed, 7 Inch
  • Construction
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Resistor Type
    FIXED RESISTOR
  • Reference Standard
    TS 16949
  • Rated Power Dissipation (P)
    2W
  • Operating Temperature (Max)
    155°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Working Voltage
    200V
  • Size Code
    2512
  • Rated Temperature
    70°C