  • LT1634CCZ-1.25#TR
LT1634CCZ-1.25#TR
advertisement
Manufacturer No:
LT1634CCZ-1.25#TR
Manufacturer:
Analog Devices, Inc.
HK JDW NO:
84-LT1634CCZ-1.25#TR
Package:
TO-226-3
Datasheet:
Description:
PMIC 1 Channel TO-226-3
Quantity:
In Stock : 2605
Step5Bar-code shipping tag
LT1634CCZ-1.25#TR
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    TO-226-3
  • Tolerance
    0.2%
  • Temperature Coefficient
    25 ppm/°C
  • Max Operating Temperature
    70°C
  • Min Operating Temperature
    0°C
  • Number of Channels
    1
  • Current - Output
    100mA
  • Voltage - Output
    1.25V