  • LSA29-N1N3-S18
LSA29-N1N3-S18
advertisement
Manufacturer No:
LSA29-N1N3-S18
HK JDW NO:
172-LSA29-N1N3-S18
Package:
Datasheet:
LSA29-N1N3-S18
Description:
CBL ASSY N M - N F BKH 18"
Step5Bar-code shipping tag
LSA29-N1N3-S18
  • Gender
    Female to Male
  • Cable Type
    3.58mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohms
  • Frequency (Max)
    18GHz
  • 1st Connector
    N Female Jack
  • 2nd Connector
    N Male Plug
  • Length
    18.00 457.20mm