  • LSA29-N1N1-S18
LSA29-N1N1-S18
advertisement
Manufacturer No:
LSA29-N1N1-S18
Manufacturer:
ConductRF
HK JDW NO:
172-LSA29-N1N1-S18
Package:
Datasheet:
LSA29-N1N1-S18
Description:
CBL ASSY N M - N M 18"
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LSA29-N1N1-S18
  • Series
    LSA
  • Part Status
    Active
  • Color
    Blue
  • Gender
    Male to Male
  • Style
    N-Type to N-Type
  • Cable Type
    3.58mm OD Coaxial Cable
  • Impedance
    50Ohms
  • Frequency (Max)
    18GHz
  • 1st Connector
    N Male Plug
  • 2nd Connector
    N Male Plug
  • Length
    18.00 457.20mm