  • LQW15AN43NG0ZD
LQW15AN43NG0ZD
advertisement
Manufacturer No:
LQW15AN43NG0ZD
HK JDW NO:
535-LQW15AN43NG0ZD
Package:
Datasheet:
LQW15AN43NG0ZD
Description:
Quantity:
In Stock : 7821
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
LQW15AN43NG0ZD
    Select All
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 2 weeks ago)
  • Tolerance
    2%
    1
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Inductance
    0.043 µH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.7Ohm
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    25
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Rated Current-Max
    0.25A
  • Special Feature
    Q MEASURED AT 250 MHZ
  • Self Resonant Frequency
    3000MHz