  • LQP21MN18NG01L
LQP21MN18NG01L
advertisement
Manufacturer No:
LQP21MN18NG01L
HK JDW NO:
535-LQP21MN18NG01L
Package:
0805
Step5Bar-code shipping tag
LQP21MN18NG01L
  • Package / Case
    0805
  • Tolerance
    2%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Inductance
    18 nH
  • Length
    2mm
  • Width
    1.25mm