  • LQP15MN15NG00D
LQP15MN15NG00D
advertisement
Manufacturer No:
LQP15MN15NG00D
Manufacturer:
Murata Electronics
HK JDW NO:
535-LQP15MN15NG00D
Package:
0402
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LQP15MN15NG00D
  • Package / Case
    0402
  • Tolerance
    2%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Inductance
    15 nH
  • Max DC Current
    90mA
  • Frequency - Self Resonant
    3.3GHz
  • Q Factor
    13
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    1.8Ohm
  • Height
    350μm
  • Length
    1mm