  • LQP03TN51NHZ2D
LQP03TN51NHZ2D
advertisement
Manufacturer No:
LQP03TN51NHZ2D
HK JDW NO:
535-LQP03TN51NHZ2D
Quantity:
In Stock : 9782
Step5Bar-code shipping tag
LQP03TN51NHZ2D
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Tolerance
    3%
  • JESD-609 Code
    e3
  • Part Status
    Active
  • Terminal Finish
    Tin (Sn)
  • HTS Code
  • Shielding
    NO
  • Number of Functions
    1
  • Reach Compliance Code
    compliant
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Inductance
    0.051 µH
  • Test Frequency
    300MHz
  • DC Resistance (DCR)
    3.9Ohm
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    9
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Rated Current-Max
    0.1A
  • Self Resonant Frequency
    1200MHz