  • LQP03HQ3N2C02D
LQP03HQ3N2C02D
advertisement
Manufacturer No:
LQP03HQ3N2C02D
HK JDW NO:
535-LQP03HQ3N2C02D
Datasheet:
LQP03HQ3N2C02D
Description:
Quantity:
In Stock : 2
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
LQP03HQ3N2C02D
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.024Lx0.012W 0.60mmx0.30mm
  • Tolerance
    ±0.2nH
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    500mA
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    3.2nH
  • DC Resistance (DCR)
    170mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    7GHz
  • Q @ Freq
    20 @ 500MHz
  • Inductance Frequency - Test
    500MHz
  • Height Seated (Max)
    0.017 0.42mm