  • LQM21PZ3R3NGRD
LQM21PZ3R3NGRD
advertisement
Manufacturer No:
LQM21PZ3R3NGRD
HK JDW NO:
535-LQM21PZ3R3NGRD
Step5Bar-code shipping tag
LQM21PZ3R3NGRD
    Select All
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Core Material
  • Tolerance
    30%
    1
  • Reference Standard
    AEC-Q200
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -55°C
  • Inductance
    3.3 µH
  • Test Frequency
    1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.188Ohm
    DUAL ENDED
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • Rated Current-Max
    1A
  • Self Resonant Frequency
    30MHz