  • LQH66SN681M01L
LQH66SN681M01L
advertisement
Manufacturer No:
LQH66SN681M01L
HK JDW NO:
535-LQH66SN681M01L
Package:
2525
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 19536
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
LQH66SN681M01L
  • Package / Case
    2525
  • Tolerance
    20%
    EAR99
  • Max Operating Temperature
    80°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    680 μH
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • Max DC Current
    200mA
  • Frequency - Self Resonant
    2MHz
  • Inductor Application
    DC-DC CONVERTER
  • Terminal Placement
    DUAL ENDED
  • Inductor Type
    GENERAL PURPOSE INDUCTOR
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    3.9Ohm
  • Inductance-Nom (L)
    680 µH
  • Height
    4.7mm
  • Length
    6.3mm
  • Width
    6.3mm