  • LQH43NZ8R2M03L
LQH43NZ8R2M03L
advertisement
Manufacturer No:
LQH43NZ8R2M03L
HK JDW NO:
535-LQH43NZ8R2M03L
Step5Bar-code shipping tag
LQH43NZ8R2M03L
  • Tolerance
    20%
  • Operating Temperature (Max)
    105°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Inductance
    8.2 µH
  • Test Frequency
    1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.56Ohm
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    30
  • Rated Current-Max
    0.45A
  • Self Resonant Frequency
    27MHz