  • LQH43NN471J03L
LQH43NN471J03L
advertisement
Manufacturer No:
LQH43NN471J03L
HK JDW NO:
535-LQH43NN471J03L
Datasheet:
LQH43NN471J03L
Description:
Quantity:
In Stock : 1210
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
LQH43NN471J03L
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Mount
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.177Lx0.126W 4.50mmx3.20mm
  • Tolerance
    ±5%
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Shielding
    NO
  • Number of Functions
    1
  • Current Rating
    80mA
  • Case Code (Metric)
    4532
  • Case Code (Imperial)
    1812
  • Inductance
    470μH
  • Test Frequency
    1kHz
  • DC Resistance (DCR)
    11.8Ohm Max
  • Frequency - Self Resonant
    3MHz
    DUAL ENDED
  • Q @ Freq
    40 @ 796kHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    40
  • Inductance Frequency - Test
    1kHz
  • Rated Current-Max
    0.08A
  • Special Feature
    Q MEASURED AT 796 KHZ
  • Height Seated (Max)
    0.110 2.80mm