  • LQH3NPZ3R3MMEL
LQH3NPZ3R3MMEL
advertisement
Manufacturer No:
LQH3NPZ3R3MMEL
HK JDW NO:
535-LQH3NPZ3R3MMEL
Datasheet:
LQH3NPZ3R3MMEL
Description:
Quantity:
In Stock : 850
Step5Bar-code shipping tag
LQH3NPZ3R3MMEL
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
    1212 (3030 Metric)
  • Supplier Device Package
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Size / Dimension
    0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Current Rating (Amps)
    1.15A
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    3.3μH
  • DC Resistance (DCR)
    100.8mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    55MHz
  • Inductance Frequency - Test
    1MHz
  • Current - Saturation
    1.52A
  • Height Seated (Max)
    0.059 1.50mm