  • LQH3NPN3R3MJRL
LQH3NPN3R3MJRL
advertisement
Manufacturer No:
LQH3NPN3R3MJRL
HK JDW NO:
535-LQH3NPN3R3MJRL
Datasheet:
LQH3NPN3R3MJRL
Description:
Quantity:
In Stock : 1
Step5Bar-code shipping tag
LQH3NPN3R3MJRL
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 3 weeks ago)
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Mount
  • Terminal Shape
    ONE SURFACE
  • Weight
    51.000792mg
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Cut Tape (CT)
  • Size / Dimension
    0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm
  • Tolerance
    ±20%
    2
  • Termination
    SMD/SMT
    1
  • Current Rating
    750mA
  • Case Code (Metric)
    3030
  • Case Code (Imperial)
    1212
  • Inductance
    3.3μH
  • Test Frequency
    1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    114mOhm Max
  • Max DC Current
    1.35A
  • Frequency - Self Resonant
    45MHz
  • Current - Saturation
    1.35A
  • Height
    900μm
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm