  • LQH32NH391J23L
LQH32NH391J23L
advertisement
Manufacturer No:
LQH32NH391J23L
HK JDW NO:
535-LQH32NH391J23L
Package:
Nonstandard
Datasheet:
LQH32NH391J23L
Description:
Quantity:
In Stock : 4774
Step5Bar-code shipping tag
LQH32NH391J23L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 2 weeks ago)
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Supplier Device Package
    1210 (3225 Metric)
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -40°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    LQH32
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    45mA
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    390μH
  • DC Resistance (DCR)
    14.88Ohm Max
  • Frequency - Self Resonant
    5MHz
  • Q @ Freq
    50 @ 1MHz
  • Inductance Frequency - Test
    1MHz
  • Height Seated (Max)
    0.087 2.20mm