  • LQH32MN1R2M01L
LQH32MN1R2M01L
advertisement
Manufacturer No:
LQH32MN1R2M01L
HK JDW NO:
535-LQH32MN1R2M01L
Package:
1210
Step5Bar-code shipping tag
LQH32MN1R2M01L
  • Package / Case
    1210
  • Tolerance
    20%
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -25°C
  • Shielding
    Unshielded
  • Inductance
    1.2 μH
  • Max DC Current
    425mA
  • Frequency - Self Resonant
    100MHz
  • Q Factor
    20
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    600mOhm
  • Height
    2mm
  • Length
    3.2mm
  • Width
    2.5mm