  • LQH32DN220K23L
LQH32DN220K23L
advertisement
Manufacturer No:
LQH32DN220K23L
HK JDW NO:
535-LQH32DN220K23L
Package:
Nonstandard
Step5Bar-code shipping tag
LQH32DN220K23L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 1 month ago)
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Material - Core
    Ferrite
  • Shape/Size Description
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    LQH32
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.098W 3.20mmx2.50mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Terminations
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Shielding
    NO
  • Number of Functions
    1
  • Current Rating
    250mA
  • Case Code (Metric)
    3225
  • Case Code (Imperial)
    1210
  • Inductance
    22μH
  • Test Frequency
    1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    923mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    19MHz
  • Inductor Application
    RF INDUCTOR
  • Terminal Placement
    DUAL ENDED
  • Inductance Frequency - Test
    1MHz
  • Rated Current-Max
    0.25A
  • Height Seated (Max)
    0.087 2.20mm