  • LQG15WH3N9S02D
LQG15WH3N9S02D
advertisement
Manufacturer No:
LQG15WH3N9S02D
HK JDW NO:
535-LQG15WH3N9S02D
Datasheet:
LQG15WH3N9S02D
Step5Bar-code shipping tag
LQG15WH3N9S02D
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm
  • Tolerance
    ±0.3nH
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    900mA
  • Inductance
    3.9nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    90mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    5GHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    23
  • Inductance Frequency - Test
    100MHz
  • Rated Current-Max
    0.9A
  • Special Feature
    Q MEASURED AT 250 MHZ
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.51mm