  • LQG15WH1N2C02D
LQG15WH1N2C02D
advertisement
Manufacturer No:
LQG15WH1N2C02D
HK JDW NO:
535-LQG15WH1N2C02D
Datasheet:
LQG15WH1N2C02D
Description:
Quantity:
In Stock : 2867
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
LQG15WH1N2C02D
  • Lifecycle Status
    IN PRODUCTION (Last Updated: 2 weeks ago)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.039Lx0.024W 1.00mmx0.60mm
  • Tolerance
    ±0.2nH
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    1.2A
  • Inductance
    1.2nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • DC Resistance (DCR)
    30mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    13GHz
    DUAL ENDED
  • Inductance Frequency - Test
    100MHz
  • Rated Current-Max
    1.2A
  • Special Feature
    Q MEASURED AT 250 MHZ
  • Height Seated (Max)
    0.020 0.51mm