  • LPW151M2GP25VMW
LPW151M2GP25VMW
advertisement
Manufacturer No:
LPW151M2GP25VMW
Manufacturer:
Jamicon
HK JDW NO:
3789-LPW151M2GP25VMW
Package:
Datasheet:
Description:
150μF Capacitor 20% 850mA
Step5Bar-code shipping tag
LPW151M2GP25VMW
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Tolerance
    20%
  • Capacitance
    150μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    2.21Ohm
  • Ripple Current
    850mA