  • LPS6225-185MLC
LPS6225-185MLC
advertisement
Manufacturer No:
LPS6225-185MLC
HK JDW NO:
3194-LPS6225-185MLC
Package:
Datasheet:
LPS6225-185MLC
Step5Bar-code shipping tag
LPS6225-185MLC
  • Tolerance
    20%
    2
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
  • Inductance
    1.8 mH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    140mA
  • Frequency - Self Resonant
    1.7MHz
  • Case/Size Code
    6262-25M
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    11.7Ohm
  • Inductance-Nom (L)
    1800 µH
  • Height
    2.5mm
  • Length
    6.2mm
  • Width
    6.2mm