  • LPS5030-475MLC
LPS5030-475MLC
advertisement
Manufacturer No:
LPS5030-475MLC
HK JDW NO:
3194-LPS5030-475MLC
Package:
Datasheet:
LPS5030-475MLC
Step5Bar-code shipping tag
LPS5030-475MLC
  • Series
    LPS5030
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Inductance
    4.7 mH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    110mA
  • Frequency - Self Resonant
    1.1MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    26Ohm
  • Inductance-Nom (L)
    4700 µH
  • Special Feature
    NEW
  • Height
    3mm
  • Length
    5mm
  • Width
    5mm