  • LPS5015-154MLC
LPS5015-154MLC
advertisement
Manufacturer No:
LPS5015-154MLC
HK JDW NO:
3194-LPS5015-154MLC
Package:
Datasheet:
LPS5015-154MLC
Step5Bar-code shipping tag
LPS5015-154MLC
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Inductance
    150 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    330mA
  • Frequency - Self Resonant
    9.3MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    3.4Ohm
  • Inductance-Nom (L)
    150 µH
  • Height
    1.5mm
  • Length
    5mm
  • Width
    5mm