  • LPS5015-153MLC
LPS5015-153MLC
advertisement
Manufacturer No:
LPS5015-153MLC
HK JDW NO:
3194-LPS5015-153MLC
Package:
Datasheet:
LPS5015-153MLC
Step5Bar-code shipping tag
LPS5015-153MLC
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Series
    LPS5015
  • Tolerance
    20%
    2
  • Termination
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
  • Inductance
    15 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    840mA
  • Frequency - Self Resonant
    38MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    360mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    15 µH
  • Height
    1.5mm
  • Length
    5mm
  • Width
    5mm