  • LPO6013-332MLB
LPO6013-332MLB
advertisement
Manufacturer No:
LPO6013-332MLB
HK JDW NO:
3194-LPO6013-332MLB
Step5Bar-code shipping tag
LPO6013-332MLB
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 1 hour ago)
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Tolerance
    20%
  • Packing Method
    TR
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.11Ohm
  • Case/Size Code
    2422
  • Rated Current-Max
    1.1A
  • Inductance-Nom (L)
    3.3 µH
  • Self Resonant Frequency
    110MHz