  • LPO4815-473KLC
LPO4815-473KLC
advertisement
Manufacturer No:
LPO4815-473KLC
HK JDW NO:
3194-LPO4815-473KLC
Step5Bar-code shipping tag
LPO4815-473KLC
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 1 day ago)
  • Terminal Shape
    ONE SURFACE
  • Tolerance
    10%
  • Packing Method
    TR, 7 Inch
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    1.2Ohm
  • Inductor Application
    POWER INDUCTOR
  • Terminal Placement
    DUAL ENDED
  • Rated Current-Max
    0.22A
  • Inductance-Nom (L)
    47 µH
  • Self Resonant Frequency
    25MHz