  • LPO3310-332MLB
LPO3310-332MLB
advertisement
Manufacturer No:
LPO3310-332MLB
HK JDW NO:
3194-LPO3310-332MLB
Package:
Datasheet:
LPO3310-332MLB
Step5Bar-code shipping tag
LPO3310-332MLB
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 12 hours ago)
  • Terminal Shape
    WRAPAROUND
  • Tolerance
    20%
  • Packing Method
    TR
  • Operating Temperature (Max)
    110°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.2Ohm
  • Case/Size Code
    1313
  • Rated Current-Max
    0.95A
  • Inductance-Nom (L)
    3.3 µH
  • Self Resonant Frequency
    91MHz