  • LPD4012-682MLB
LPD4012-682MLB
advertisement
Manufacturer No:
LPD4012-682MLB
HK JDW NO:
3194-LPD4012-682MLB
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
LPD4012-682MLB
Step5Bar-code shipping tag
LPD4012-682MLB
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 5 hours ago)
  • Package / Case
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Packaging
    Cut Tape
  • Published
    2004
  • Tolerance
    20%
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
    EAR99
  • Resistance
    265mOhm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
    2
  • Inductance
    6.8 μH
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • Max DC Current
    860mA
  • Frequency - Self Resonant
    31MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    530mOhm
  • Inductance Tolerance
    20%
  • Inductance-Nom (L)
    6.8 µH
  • RMS Current (Irms)
    600mA
  • Inductance - Parallel
    6.8 μH
  • Inductance - Series
    27.2 μH
  • Height
    1.1mm
  • Length
    4mm
  • Width
    4mm