  • LPD4012-561NLB
LPD4012-561NLB
advertisement
Manufacturer No:
LPD4012-561NLB
HK JDW NO:
3194-LPD4012-561NLB
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
LPD4012-561NLB
Step5Bar-code shipping tag
LPD4012-561NLB
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 22 hours ago)
  • Package / Case
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    30%
    EAR99
  • Resistance
    43.5mOhm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
    2
  • Inductance
    560 nH
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • Max DC Current
    1.84A
  • Frequency - Self Resonant
    185MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    87mOhm
  • Inductance Tolerance
    30%
  • Inductance-Nom (L)
    0.56 µH
  • RMS Current (Irms)
    1.3A
  • Inductance - Parallel
    560 nH
  • Inductance - Series
    2.24 μH
  • Height
    1.1mm
  • Length
    4mm
  • Width
    4mm