  • LPD3015-182MLC
LPD3015-182MLC
advertisement
Manufacturer No:
LPD3015-182MLC
HK JDW NO:
3194-LPD3015-182MLC
Step5Bar-code shipping tag
LPD3015-182MLC
    Select All
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 4 hours ago)
  • Surface Mount
    YES
  • Terminal Shape
    ONE SURFACE
  • Material - Core
    Ferrite
  • Tolerance
    20%
  • Pbfree Code
  • Terminal Finish
    Silver/Palladium/Platinum - with Glass frit
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • Max DC Current
    1.1A
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    273mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    1.8 µH
  • Special Feature
    PARALLEL CONNECTED
  • Self Resonant Frequency
    135MHz
  • Inductance - Parallel
    1.8 μH
  • Inductance - Series
    7.2 μH
  • Height
    1.4mm
  • Length
    3mm
  • Width
    3mm