  • LP682M025C5P3
LP682M025C5P3
advertisement
Manufacturer No:
LP682M025C5P3
HK JDW NO:
512-LP682M025C5P3
Package:
Datasheet:
LP682M025C5P3
Description:
6.8mF Capacitor
Step5Bar-code shipping tag
LP682M025C5P3
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Capacitance
    6.8mF
  • Voltage - Rated DC
    25V
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    73mOhm
  • Diameter
    25mm
  • Height
    35mm