  • LP3470IM5X-3.65/NOPB
LP3470IM5X-3.65/NOPB
advertisement
Manufacturer No:
LP3470IM5X-3.65/NOPB
HK JDW NO:
815-LP3470IM5X-3.65/NOPB
Description:
2.4V 5 Terminals LP3470 Voltage supervisor 1 Channels
Quantity:
In Stock : 14984
Step5Bar-code shipping tag
LP3470IM5X-3.65/NOPB
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TJ
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Part Status
    Obsolete
  • Supply Voltage
    2.4V
  • Terminal Pitch
    0.95mm
  • Time@Peak Reflow Temperature-Max (s)
    40
  • Base Part Number
    LP3470
  • Output
    Open Drain or Open Collector
  • JESD-30 Code
    R-PDSO-G5
  • Qualification Status
    Not Qualified
  • Supply Voltage-Max (Vsup)
    5.5V
  • Power Supplies
    2.4/5V
  • Supply Voltage-Min (Vsup)
    0.5V
  • Voltage - Threshold
    3.65V
  • Supply Current-Max (Isup)
    0.03mA
  • Threshold Voltage
    +3.65V
  • Length
    2.92mm