  • LN-DN-22-27K-65K-90
LN-DN-22-27K-65K-90
advertisement
Manufacturer No:
LN-DN-22-27K-65K-90
Manufacturer:
Luxtech, LLC
HK JDW NO:
483-LN-DN-22-27K-65K-90
Package:
Description:
22" LINEAR DYNAMIC WHITE MODULE
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LN-DN-22-27K-65K-90
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    6 Weeks
  • Size / Dimension
    558.80mm Lx19.99mm W
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    LED Module
  • Color
    White, Warm
  • Configuration
    Linear Light Strip
  • Voltage - Forward (Vf) (Typ)
    26V
  • Viewing Angle
    120°
  • CCT (K)
    2700K 3-Step MacAdam Ellipse
  • CRI (Color Rendering Index)
    90
  • Lens Type
    Flat
  • Temperature - Test
    85°C
  • Height
    1.58mm