  • LMZ12003EXTEVAL/NOPB
LMZ12003EXTEVAL/NOPB
advertisement
Manufacturer No:
LMZ12003EXTEVAL/NOPB
Manufacturer:
HK JDW NO:
815-LMZ12003EXTEVAL/NOPB
Package:
Module
Description:
BOARD EVAL LMZ12003EXT
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LMZ12003EXTEVAL/NOPB
  • Factory Lead Time
    4 Weeks
  • Package / Case
    Module
  • Feature
    Shielded
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Base Part Number
    LMZ12003
  • Operating Supply Voltage
    42V
  • Voltage - Input
    4.5V~20V
  • Current - Output
    3A
  • Voltage - Output
    1.8V
  • Frequency - Switching
    Up to 1MHz