  • LM4125IM5-2.5
LM4125IM5-2.5
advertisement
Manufacturer No:
LM4125IM5-2.5
HK JDW NO:
699-LM4125IM5-2.5
Description:
-40°C~85°C TA Fixed PMIC SC-74A, SOT-753
Quantity:
In Stock : 1816
Step5Bar-code shipping tag
LM4125IM5-2.5
    SC-74A, SOT-753
  • Supplier Device Package
    SOT-23-5
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Tolerance
    ±0.5%
  • Part Status
    Obsolete
  • Temperature Coefficient
    50ppm/°C
  • Voltage - Input
    3.3V~8V
  • Current - Output
    5mA
  • Current - Supply
    290μA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    2.5V
  • Reference Type
    Series
  • Noise - 0.1Hz to 10Hz
    20μVp-p
  • Noise - 10Hz to 10kHz