  • LM3S1H11-IQC80-A2
LM3S1H11-IQC80-A2
advertisement
Manufacturer No:
LM3S1H11-IQC80-A2
HK JDW NO:
699-LM3S1H11-IQC80-A2
Package:
100-LQFP
Quantity:
In Stock : 7799
Step5Bar-code shipping tag
LM3S1H11-IQC80-A2
  • Package / Case
    100-LQFP
  • Supplier Device Package
    100-LQFP (14x14)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
    67
  • Speed
    80MHz
  • RAM Size
    48K x 8
  • Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
    1.235V~1.365V