  • LM3S1637-IQC50-A2
LM3S1637-IQC50-A2
advertisement
Manufacturer No:
LM3S1637-IQC50-A2
HK JDW NO:
699-LM3S1637-IQC50-A2
Package:
100-LQFP
Quantity:
In Stock : 13369
Step5Bar-code shipping tag
LM3S1637-IQC50-A2
  • Package / Case
    100-LQFP
  • Supplier Device Package
    100-LQFP (14x14)
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • Packaging
    Tray
  • Part Status
    Obsolete
  • Number of I/O
    43
  • Speed
    50MHz
  • RAM Size
    32K x 8
  • Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
    2.25V~2.75V