  • LM3445-120VSMEV/NOPB
LM3445-120VSMEV/NOPB
advertisement
Manufacturer No:
LM3445-120VSMEV/NOPB
HK JDW NO:
815-LM3445-120VSMEV/NOPB
Description:
BOARD EVAL LM3445 110V
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
LM3445-120VSMEV/NOPB
  • Packaging
    Box
  • Feature
    Dimmable
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Number of Outputs
    1
  • Operating Supply Voltage
    135V
  • Voltage - Input
    90V~135VAC
  • Output Current
    350mA
  • Min Input Voltage
    8V
  • Max Input Voltage
    12V
  • Output Current per Channel
    350mA